Zhubnout zdravě

Posílení agni, vašeho trávicího ohně 

Možná ani nepotřebujete dát kila dolů, ale trápí vás dlouhodobá únava, přetažení, bolesti hlavy, časté pálení žáhy, zažívací potíže, špatné trávení, nebo různé ekzémy?

Zkoušeli jste různé druhy diet, které nějakou dobu fungovaly, ale potom jste se zase vrátili skoro na začátek?

Právě pro vás jsem připravila

Program pro posílení agni – vašeho trávicího ohně, který vám pomůže vyladit se do stavu, kdy budete dlouhodobě spokojeni vy i vaše tělo.

Program je možné absolvovat na dálku přes online nástroje, nebo se budeme setkávat v Praze – všechno podle vašich možností.

Co je agni?

Agni je trávicí síla těla. Podle ájurvédy má proces trávení, vstřebávání a přeměny potravy a vjemů na energii zásadní vliv pro naše zdraví.

Správně strávená potrava vede k regeneraci a vitalitě organismu, zatímco pomalu a špatně strávená potrava způsobuje Aamu, neboli toxické odpadní látky. Každodenní hromadění této Aamy tak může dříve či později vést k nadváze nebo i jinému onemocnění.

Ve své praxi využívám znalosti principů ayurvedy a pracuji s nimi tak, aby byly pro naše středoevropské podmínky relevantní a užitečné. Kombinuji je také s moderní teorií zdravé výživy, která se však s časem může měnit, a proto je její ukotvení v principech více než 5 000 let staré vědy o životě tak přínosné.

Když pracuji s klienty, zaměřujeme se společně na čtyři základní témata:

  • Najdete pro své tělo nejefektivnější způsob, jak odbourat tuk a udržet se dlouhodobě ve formě. Nejde o honbu za číslem na váze, hubený tuk je stejně tak riskantní.
  • Sestavíte si nejlepší plán stravování a životního stylu, abyste předešli nemocem, byli zdraví a získali zpět své kouzlo.
  • Vytvoříte si nárazník proti stresu a zažijte „mindfulness“ jako každodenní realitu.
  • Sladíte se s přirozenými rytmy těla, abyste zpomalili stárnutí a biologické hodiny.

A teď už podrobněji k tomu, jak spolupráce na vašem novém životě vypadá.

Úvodní konzultace, na které se seznámíme a probereme vaše očekávání a cíle, a také možnosti, které před sebou máte. Tato konzultace stojí 290 Kč, je zcela nezávazná a umožňuje vám rozmyslet si, jestli vám způsob spolupráce bude vyhovovat.

Během 11 týdnů programu Posílení agni – vašeho trávicího ohně budeme mít celkem 6 konzultací, během nichž vás provedu procesem trvalé změny k posilování a udržování vašeho zdraví.

Součástí programu jsou také 3 detoxikační masáže, které jsou pro celý proces změny klíčové, a dále také balíček potravin pro úvodní fázi detoxikace. Pokud nejste z Prahy, nebo masáže nemůžete absolvovat z jiného důvodu, program je možné uskutečnit online, bez masáží, a cena bude upravena.

V průběhu celého programu, ale také po jeho skončení, ode mne budete mít online podporu dle potřeby. Celým procesem vás provedu krok za krokem, povedu vás za ruku.

Získáte také „manuál“ se snadno dodržitelnými průvodci skupinami potravin, recepty na míru a řadou doporučení týkajících se nejen stravování.

Ke konci programu bude vaše agni silnější, budete mít více energie a zlepšené trávení. Pokud to bude cílem, zhubnete, a vaše pleť bude zářit.

Zároveň se naučíte celoživotně se stravovat tak, aby vám chutnalo a zároveň jste podporovali svou imunitu a celkové zdraví.


Cena celého programu, včetně všech masáží, konzultací a materiálů je 9 500 Kč.

Tato cena je platná pouze do konce roku 2021. Chcete do programu vstoupit až v novém roce? Můžete si letošní cenu rezervovat.

Získáte:

  • 6 konzultací, během kterých vás postupně provedu procesem změny,
  • 3 hodinové masáže, které jsou součástí detoxikace,
  • balíček potravin pro úvodní fázi detoxikace,
  • online podporu dle potřeby,
  • průvodce s doporučeními a recepty,
  • ale především se budete cítit a vypadat jako nejlepší verze sebe sama.

Proč se nesnažit cítit – a vypadat – jako nejlepší verze sebe sama?

Napište mi