DSC1799 scaled

Zhubnout zdravě a napořád

AyurBalance®

Nebaví vás počítat kalorie? Tak to jste tady správně!

Nepočítejte věk, nepočítejte kalorie a pojďte posílit své trávení za pomoci ayurvedy, ale v našich přirozených podmínkách.

75dni

Chcete shodit přebytečná kila a zároveň prospět svému zdraví?

Nebuďte na to sami, pomůžu vám dosáhnout výsledků, které si přejete.

Jak na to půjdeme?

Společně najdeme váš optimální způsob stravování ve spojení s dalšími faktory ovlivňujícími vaši formu, a hlavně vás budu celým procesem provázet a podporovat vás. Důležitou součástí celého programu jsou také regenerační masáže, které pomáhají k vytvoření rovnováhy v našem těle.

Každý jsme jiný, a proto celý program vždy přizpůsobuji vám. Principy ayurvedy zasazuji do našeho moderního středoevropského života tak, aby byl náš život příjemný a celý ozdravný proces vlastně i zábavný. Život je dar, pojďme si ho užít naplno!

Co je agni a proč je důležité?

Agni je trávicí síla těla. Podle ayurvedy má proces trávení, vstřebávání, a také přeměna potravy a vjemů na energii, zcela zásadní vliv na naše zdraví.

Správně strávená potrava vede k regeneraci a vitalitě organismu, zatímco pomalu a špatně strávená potrava způsobuje Aamu, neboli toxické odpadní látky. Každodenní hromadění této Aamy tak může dříve či později vést k nadváze nebo i jinému onemocnění.

0BC6EE07 DBE7 42BE A49D 47653B9F684B

Ve své praxi využívám znalosti základních principů ayurvedy a pracuji s nimi tak, aby byly pro naše středoevropské podmínky relevantní a užitečné. Kombinuji je také s moderní teorií zdravé výživy, která se však s časem může měnit, a proto je její ukotvení v principech více než 5 000 let staré vědy o životě tak přínosné.

Během programu se zaměříme na tři základní témata:

• Najdete pro své tělo nejefektivnější způsob, jak odbourat tuk a udržet se dlouhodobě ve formě. Nejde o honbu za číslem na váze, hubený tuk je stejně tak riskantní.

• Sestavíte si nejlepší plán stravování a životního stylu, abyste předešli nemocem, byli zdraví a získali zpět své kouzlo.

• Sladíte se s přirozenými rytmy těla, abyste zpomalili stárnutí a biologické hodiny.


Jak to probíhá?

Úvodní konzultace, na které se seznámíme a probereme vaše očekávání a cíle, a také možnosti, které před sebou máte. Tato konzultace stojí 300 Kč, je zcela nezávazná a umožňuje vám rozmyslet si, jestli vám způsob spolupráce bude vyhovovat.

Během 75 dnů programu AyurBalance budeme mít celkem 6 konzultací, během nichž vás budu provázet procesem trvalé změny k posilování a udržování vašeho zdraví. Budete mít plán. Na konci se budete cítit i vypadat mnohem lépe a budete mít nastavený váš osobní optimální styl pro životní pohodu.

Kromě těchto šesti konzultací jsou součástí programu také 3 regenerační masáže, které jsou pro celý proces změny klíčové, a dále také balíček základních potravin pro úvodní fázi programu. Pokud nejste z Prahy, nebo masáže nemůžete absolvovat z jiného důvodu, program je možné uskutečnit online, bez masáží, a cena bude upravena.

V průběhu celého programu, ale také po jeho skončení, ode mne budete mít online podporu dle potřeby. Celým procesem vás provedu krok za krokem, povedu vás za ruku.

Získáte také „manuál“ se snadno dodržitelnými průvodci skupinami potravin, recepty na míru a řadou doporučení týkajících se nejen stravování.

Ke konci programu bude vaše Agni silnější, budete mít více energie a zlepšené trávení. Pokud to bude cílem, zhubnete, a vaše pleť bude zářit.

Naučíte se pracovat se svým tělem tak, abyste si jídlo vychutnávali a zároveň jste podporovali svou imunitu a celkové zdraví.

A570B820 24EE 442B 9D9E 9E06BF8949F7

Celková cena včetně masáží, konzultací a materiálů je 11 500 Kč.

Program je možné samozřejmě absolvovat také na dálku – přes online spojení. Pokud tedy z tohoto nebo jiného důvodu nemůžete absolvovat regenerační masáže, cena bude upravena.

Získáte:

mentora pro nový začátek

6 konzultací během 75 dnů, během kterých vás postupně provedu procesem změny

online podporu mezi konzultacemi dle potřeby

3 regenerační masáže, které v úvodní fázi napomáhají k nastavení rovnováhy

balíček základních potravin pro úvodní fázi programu

průvodce s doporučeními a recepty

ale především se budete cítit a vypadat jako nejlepší verze sebe sama

a váš nový život už budete mít napořád


Potřebujete teď jen poradit a nasměrovat do začátku?

Potom se objednejte na 90minutovou konzultaci, při které se spolu podíváme, jak na tom nyní jste, kam se chcete dostat, a jak toho nejlépe můžete sami dosáhnout.


Přece jen byste se raději se mnou osobně seznámili a zjistili víc o celé nabídce?

Napište mi