annie spratt Q8ZHvLRTdns unsplash

Dárkový poukaz

Kterou péči si pro své blízké vyberete?

Péče pro královny

Dvouhodinová regenerační procedura, která začíná masáží ve stylu Ayurvedy s podpůrnými účinky těch nejkvalitnějších aromaterapeutických olejů. Masáž celého těla poté doznívá při následující liftingové masáži obličeje se závěrečnou antistresovou masáží hlavy.
2000 Kč

Regenerační masáž 90min

Terapeutická masáž ve stylu ayurvedy s podpůrnými účinky těch nejkvalitnějších aromaterapeutických olejů. Má blahodárný vliv nejen na vaše svaly a orgány, ale také na psychiku a celkovou vyrovnanost, obzvlášť pokud ji provádíme pravidelně.
1600 Kč

Regenerační masáž 60min

Aromaterapeutická olejová masáž inspirovaná ayurvedou, která uvolní svaly a fascie tak, abyste odcházeli s pocitem blahodárné relaxace a vyrovnanosti.
1200 Kč

Liftingová masáž obličeje 60min

Uvolněním svalů v obličeji dojde k relaxaci nejen obličeje, ale také vaší mysli. Antistresový účinek podpoří závěrečná masáž dekoltu, šíje a hlavy.
1100 Kč

AyurBalance pro nastavení rovnováhy

90min konzultace pro všechny, kdo se chtějí poradit o nastavení svého stravování a získat nasměrování pro svou cestu k zdravému tělu. Součástí je základní analýza aktuálního stavu.
1500 Kč
DP PPK

Jak objednat dárkový poukaz?

Dárkové poukazy pro své blízké si můžete objednat přes kontaktní formulář níže nebo na e-mailu radka@bodyness.cz.  Napište mi, jaký druh péče si budete pro své blízké přát a případně kolik kusů dárkových poukazů.

Budete-li chtít dárkový poukaz v obálce a na hezkém papíře, objednejte si je prosím u mne co nejdříve. Samozřejmě vám také mohu poslat dárkový poukaz e-mailem.

Uhradit je můžete online platbou – kartou nebo přes QR kód, a obratem dostanete poukaz e-mailem. Samozřejmě je možné provést úhradu také na účet nebo hotově při předání.

Napište mi